CIA - Głos Ludu - Głos ludu
SS-NG #34 wrzesień 2005
35


Wacław "DRIZIT" Beck
    Witajcie! Pełni sił?! Mam nadzieję, że tak, bo ja jak najbardziej! A co ;) Nawet nie wiecie jak miło jest wrócić z wakacji i uświadomić sobie, że pracuje się w SS-NG najbardziej zaj… zinie na świecie! To nie był tekst sponsorowany, a tylko przypływ powakacyjnego optymizmu. Dobra, trzeba znów brać się do roboty.
„DRUKUJEMY” WASZE TEKSTY
[…] Tym razem to recenzja jednej z moich ulubionych gierek "Garou:MOTW". Znakomicie nadaje się do "Głową w mur", który ostatnimi czasy trochę podupadł. Nie obrażając Malvado ten kącik w nr 33 to już całkowita porażka. Liczę na publikację (tym razem nie zapomnijcie o screenach), jak czas pozwoli podeśle coś jeszcze. Pozdrawiam

Łukasz Szubart

Jeżeli macie jakieś swoje ciekawe teksty i chcecie zaistnieć na łamach SS-NG to ślijcie je pod adres redakcji.
Jeżeli chodzi o dział Głową w Mur, to teraz stery nad nim obejmuje Sashh, znany ze wcześniejszych numerów SS-NG.

POZNAŃ GAME ARENA


Witam. Piszę do was jeden z fanów, który Was bardzo pozytywnie wspomina i pyta się czy będziecie na PGA 2006 ?
Mam także jeszcze jedno pytanie, jeśli będziecie na PGA 2006, to czy zbieracie ludzi do pomocy bądź organizacji ?

Z Pozdrowieniami dla całej redakcji: Malboras...

Na razie trudno mi odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ żadne rozmowy na ten temat jeszcze się nie toczą. Jeżeli wystawimy się na PGA, to oczywiście będziemy poszukiwali współpracowników, w szczególności klanów, bądź lig, z którymi będziemy mogli zorganizować turnieje w gry, jak na poprzedniej edycji PGA.

SPRAW NATURY KONSOLOWEJ


Cześć,
Mam konsole Sony PlayStation (PSX) model 9002. I czy dałoby się tak zrobić, żebym na niej otwierał gry i filmy DVD z konsoli Sony PlayStation 2 (PS2)

Nie ma takiej możliwości. Jedyne, co możesz to odtwarzać gry z PSX na PS2.


ALLEGRO DWIE ULICE DALEJ


Witam,

Mam do odstąpienia archiwalne numery ss-a, tzn. 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42.
Może ktoś z redakcji będzie zainteresowany?

Pozdrawiam,
Szymon [email protected]

Jeżeli masz 96-ty to ja chętnie kupie! Kto ma 96-ty?! A tak poważnie to chętnie kupię numer specjalny SS’a z Alone In The Dark!
Co do tych numerów to wszystkie mam, ale jeszcze popytam w redakcji czy ktoś nie chce.

I NAM „CZERWONYM” COŚ SIĘ NALEŻY OD ŻYCIA

Witam wszystkich :]
... poczytałem sobie wszystkie numery SS-NG, przeczytałem #33... i jestem pozytywnie zaskoczony - da się dobrze i tanio (noo... mnie przynajmniej nic przyjemność czytania nie kosztuje ;] ) Teraz jak się dorobiłem monitorka LCD wolę SS-NG niż dowolną "gazetę" o grach dającą się kupić w polskim kiosku ;]

Jedna tylko uwaga - musicie lepiej podżegać korektę rozpalonym do błękitu żelazem... bo błędów tam od metra :] drobnych nieścisłości, literówek, ortografów... hmm...

ALE i tak gdybyście drukowali to co jest (nawet w czarnej-bieli ;] ) i wydawali w wersji papierkowej... w rozsądnej cenie i bez CD ;] to bylibyście liczącym się graczem...
... żesz ale ja narzekam... wracam lepiej do czytania żeby mi ktoś niedoczytanych jeszcze numerów nie zabrał :]
pozdrowienia (i życzenia zdrowia) dla redakcji i czytelników :] ... i czekam na nowy numer...! :]

Oj, my też czekamy ;) Swoją drogą dzięki za przesłanie metalowego pręta do przypalania korekty i reszty redakcji. Może jeszcze ktoś przyśle jakieś pomocne gadżety?


MAŁE NIEBIESKIE, ZAWSZE Z NAMI ;)


Prawda jest taka, że stylistyka – zwłaszcza interpunkcja – u was leży, ale i tak jest jakieś milion sto piećdziesiąt osiem i pół raza lepiej niż jakiś czas temu, kiedy to roiło się od błędów ortograficznych a czasem żeby zrozumieć sens zdania trzeba je było przeczytać 3 razy.
A tak w ogóle, to przynajmniej moim skromnym zdaniem, są gorsze rzeczy niż brak jakiegoś polskiego znaczka :] (No może poza nazwiskami czy imionami ) Ogólnie wszystko idzie na lepsze, a co do samych tekstów to się jeszcze do nich nie dobrałam, ale i tak co ja tam wiem ^^'
W każdym bądź razie byleście tylko chłopcy nie usiedli na laurach.

Tacy czytelnicy jak ty nie pozwalają nam na to ;) Swoją drogą zadbaliśmy o to żeby technicznie zin był bez zarzutu, to teraz na pierwszy ogień wychodzą sprawy związane z błędami w tekstach.
Mam do Was prośbę. Pomóżcie nam znajdować błędy, a wyjdziemy na ludzi ;)


NA POCZĄTKU BYŁ PRZECINEK

Po wydaniu 33 numeru SS-NG na forum zrobiła się „nagonka na przecinki”, a dokładniej wyszukiwanie błędów stylistycznych w naszych tekstach. Całość możecie przeczytać pod tym adresem. Zachęcam Was do stałego odwiedzania forum dyskusyjnego, oraz do komentowania numerów.

CIA - Głos Ludu - Głos ludu
SS-NG #34 wrzesień 2005
35