CIA - Wstępniak - „A w sieci ćwierkają że SS-NG wychodzi na papier…”
SS-NG #34 wrzesień 2005
34


Wacław "DRIZIT" Beck
  
Przede mną staje właśnie zadanie napisanie najtrudniejszego wstępniaka w historii SS-NG. Część zapyta dlaczego, a część będzie już wiedziała o co chodzi. A to dlatego, że to już przedostatni numer SS-NG.Pozwólcie, że przytoczę fragment mojej wypowiedzi:

„Z przykrością ogłaszamy, iż postanowiliśmy zakończyć działalność SS-NG.
Główny powód to, zaraz obok kiepskiej kondycji magazynu, brak konkretnego celu, który skreśla dalsze tworzenie SS-NG. Postanowiliśmy zamknąć zina, póki możemy to zrobić w dobrym stylu i uchronić ekipę przed rozpadem.”

Właśnie taka jest prawda. Chcemy to zrobić żeby SS-NG odszedł do historii w godny sposób.
Oczywiście, jak to zazwyczaj bywa, takiemu zajściu towarzyszy sporo emocji. Teraz już burza redakcyjna została rozwiana, a decyzję poparła praktycznie całość redakcji, z czego sporo osób (także już ex-redaktorów oraz osób bardziej postronnych) nawet zdecydowanie ją pochwaliła. Dzięki za te słowa, w pewnym momencie były mi potrzebne, aby upewnić się w przekonaniu, że postąpiłem słusznie. Oczywiście ze strony niektórych osób zawsze zostanie niedosyt i wcale się nie dziwię, ani nie mam nikomu tego za złe, rozumiem to.
W 35 numerze umieszczę pewnego rodzaju opowiadanie mówiące o całym „życiu” SS-NG, a przy nim zostaną zamieszczone wypowiedzi osób z redakcji na temat SS-NG oraz jego zamknięcia. Dziękuje wszystkim czytelnikom za listy jakie nadeszły, zamieścimy je w 35 numerze SS-NG.
Wracając do nagłówka wstępniaka. SS-NG zostaje zamknięte na zawsze. Magazyn przestanie się ukazywać w dniu premiery 35 numeru, a serwis będzie „wisiał” w sieci w stanie spoczynku. Tak więc, powtórze jeszcze raz, projekt SS-NG nie będzie kontynuowany na papierze. Uważamy, że to dobry moment żeby odejść z SS-NG. Co mieliśmy dokonać zostało zrobione, a Zin, jako, że w sieci powstał, tak w sieci pozostanie na zawsze.
Po zamknięciu SS-NG natomiast większość ekipy bierze się faktycznie za zupełnie nowy projekt, który chcielibyśmy bardzo wydać na papierze.
Lecz to nie będzie SS-NG, nie będzie czerwonego koloru itp… Na ten numer tyle informacji, reszta za miesiąc.

Przejdźmy do zawartości numeru…
W tym miesiącu mamy dla Was wszystko to, co dotychczas, jednak w troszkę mniejszej ilości.
Mamy za to w numerze sporą ilość zapowiedzi, od BLACK & WHITE 2 i BURNOUT REVENGE, przechodząc przez takie hiciory jak MORTAL KOMBAT: SHAOLIN MONKS, THE SIMS 2: NIGHTLIFE, ROME: TOTAL WAR – BARBARIAN INVASION aż to WARHAMMER 40000: DAWN OF WAR - WINTER ASSAULT. I tak jeszcze ominąłem sporo tytułów na które warto zwrócić uwagę. Jednym słowem będzie się działo, oj będzie się działo! Będzie się grało i oceniało hłehłehłe..
Jeżeli chodzi o to, co już oceniliśmy to niestety obeszło się bez rewalacji. Z gier, na które warto zwrócić uwagę, są TO BARD’S TALE oraz GUILD WARS (jedyne ósemki w numerze!). Reszta to bida panie aż piszczy, dwójki, trójki, piątki... aż szkoda gadać. Najlepiej dla graczy i dla tych biednych recenzentów było by się zaszyć w szałasie w Bieszczadach i przezimować te ciężkie czasy. Ale cóż, pisać trzeba ;)
W numerze także wywiad z Wojtkiem Bartosiakiem znanym na scenie AMERICA’S ARMY OPERATIONS jako W0JT3K_PL (dawniej jako W[]JT3K_PL), człowiekiem odpowiedzialnym za program AATSI .
Pyzatym mamy dla Was trzecią część Monstrum Albo Wiedźmina Opisanie (!), a także VERSUSA.
W numerze także konkursy! A jak! A co? A Nie można? Rozdajemy EARTHy 2160 oraz BLOODLINE: UŚPIONE ZŁO.
To tyle drodzy czytelnicy!

CIA - Wstępniak - „A w sieci ćwierkają że SS-NG wychodzi na papier…”
SS-NG #34 wrzesień 2005
34